Reviews and Testimonials

Marcin, narozen polským rodičům, vyrůstal v Kanadě, kde byl seznámen s chiropraktickou péčí, když mu bylo 16 a prodělal sportovní zranění. Jeho kariéra zahrnuje práci v miltidisciplinárních klikikách v Cambridge, UK, kolaboraci s lokálními nemocnicemi, pravidelnou spolupráci s profesionálními atlety či péči na mezinárodních sportovních akcích.

I mimo jeho práci, Marcin má vášeň pro pohyb a pohodový životní styl, rád tráví čas venku nebo nad dobrým jídlem společně s jeho přáteli a rodinou.

2006-2010: Bachelor of Science at the University of Western Ontario in London Ontario, Canada

 

2010-2014: Master of Chiropractic at the Anglo European College of Chiropractic in Bournemouth, United Kingdom

 

2010-2014: Certificate of referrer, operator and practitioner of medical imaging with exposure of ionising radiation in Bournemouth, United Kingdom

 

2010-2015: Doctor of Chiropractic from the Canadian Chiropractic Examination Board, Toronto, Montreal Canada

 

2010-2015: Doctor of Chiropractic from the European Academy of Chiropractic, London United Kingdom​

 

2013-2016: Internationally Certified Sports Chiropractic Clinician 

Amsterdam Netherlands and Lausanne Switzerland​

 

2016-2019: Royal College of Chiropractors accredited member, Reading United Kingdom​

Zkušenosti našich klientů

Jan Kvita

Roots Health Clinic byla má první zkušenost s chiropraxí. K první návštěvě mě přiměl celostní přístup k problému, který Roots Health popisuje na svých webových stránkách. Skutečnost však předčila má očekávání. Marcin je skutečný profesionál s lidským přístupem a přesahem do životosprávy, pohybu a lékařství. Problém s krčním obratlem byl každou návštěvou lepší a zhruba po měsíci se cítím lépe než za poslední rok, co problémy začaly. Marcina rozhodně doporučuji - ať už při akutním problému, nebo lépe jako prevenci, pokud máte pocit, že něco přestává fungovat, jak má.

Katya M.

A couple of my colleagues (fitness instructors) recommended this clinic following a cycle accident. I've had great results and care from Marcin. My job is physically intense and my regular visits here keep me in top form and keep me working.

I've recommended this practice and Marcin to several of my fitness colleagues and friends too. 

Zuza Lotterová

Dokud jsem nenarazila na Roots Health Clinic, nemela jsem s chiropraxí žádné zkušenosti. Marcin a Ema jsou úžasní. Chiropraxe mi moc pomohla s mými bolestmi hlavy, krku a migrénami, naučila mě porozumět co mému tělu chybí a taky mě naučili cvičení pro celkové posílení těla. Marcin je odborník ve svém oboru.. hned po první návštěvě jsem se cítila skvěle a díky jeho péči je na mém stavu a kondici znát obrovský rozdíl.
Moc děkuju a budu se ráda vracet a doporučovat dál!