Ceny a rezervace

..nebo nás kontaktujte telefonicky/emailem v případě potřeby urgentní schůzky

Telefon :
Email :

+420 733 304 524‬   

Chiropraxe - úvodní schůzka
2 000 ,-
Chiropraxe - následná schůzka
1 900 ,-
Chiropraxe - urgentní úvodní schůzka mimo pracovní hodiny

4 500 ,-

Chiropraxe - doma/na pracovišti (20km)
9 000 ,-
Fyzioterapie - úvodní schůzka
2 000 ,-
Fyzioterapie - následná schůzka
1 900 ,-
Masáž
1 500 ,-
Výživové poradenství

podle okolností

Online úvodní/následná konzultace

podle okolností

Exclusive chiropractic worldwide and anytime

Call or email to arrange

Nespolupracujeme s žádnými zdravotními pojišťovnami.

Přestože rozumíme, že životní události jsou často mimo naší kontrolu, oceníme oznámení o zrušení terapie déle než 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

V případě zrušení termínu méně než 24 hodin před terapií nebo nedostavení se na rezervovaný čas, účtujeme poplatek ve výši 50% z ceny terapie. 
​​

Jan Kvita

Roots Health Clinic byla má první zkušenost s chiropraxí. K první návštěvě mě přiměl celostní přístup k problému, který Roots Health popisuje na svých webových stránkách. Skutečnost však předčila má očekávání. Marcin je skutečný profesionál s lidským přístupem a přesahem do životosprávy, pohybu a lékařství. Problém s krčním obratlem byl každou návštěvou lepší a zhruba po měsíci se cítím lépe než za poslední rok, co problémy začaly. Marcina rozhodně doporučuji - ať už při akutním problému, nebo lépe jako prevenci, pokud máte pocit, že něco přestává fungovat, jak má.

Katya M.

A couple of my colleagues (fitness instructors) recommended this clinic following a cycle accident. I've had great results and care from Marcin. My job is physically intense and my regular visits here keep me in top form and keep me working.

I've recommended this practice and Marcin to several of my fitness colleagues and friends too. 

Zuza Lotterová

Dokud jsem nenarazila na Roots Health Clinic, nemela jsem s chiropraxí žádné zkušenosti. Marcin a Ema jsou úžasní. Chiropraxe mi moc pomohla s mými bolestmi hlavy, krku a migrénami, naučila mě porozumět co mému tělu chybí a taky mě naučili cvičení pro celkové posílení těla. Marcin je odborník ve svém oboru.. hned po první návštěvě jsem se cítila skvěle a díky jeho péči je na mém stavu a kondici znát obrovský rozdíl.
Moc děkuju a budu se ráda vracet a doporučovat dál!