Jak to funguje ?

REZERVACE VAŠÍ PRVNÍ SCHŮZKY S CHIROPRAKTIKEM

Po rezervování termínu obdržíte užitečné informace ohledně úvodní schůzky a co by jste měli vědět, pokud se chystáte navštívit chiropraktika poprvé.

Před první schůzkou a úvodní terapií Vás poprosíme o vyplnění vstupního formuláře týkajícího se Vašeho zdraví a životního stylu.

 

POČÁTEČNÍ VYŠETŘENÍ
(1. schůzka)
JDEME DO HLOUBKY

1. Zdravotní historie a životní styl

2. Ortopedický a neurologický test

3. Analýza fundamentálního pohybu a postoje

4. Chiropraktická analýza

5. Analýza metabolismu, vaskulárního systému a dýchání

6. Analýza sportovních a jiných specifických činností

Terapie na této prohlídce je závislá na kondici pacienta 

 

V případě potřeby budete požádáni o podniknutí dalších kroků k zjištění podrobnějších informací o vašem zdraví jako například rentgen, sken došlapu, sken páteře, krevní testy, minerální test a další.

ZPRÁVA O NÁLEZU
(2. schůzka)

1. Srozumitelné vysvětlení nálezů za pomocí modelů a obrázků.

2. Vysvětlení důvodů bolestí, diskomfortu, nebo jiných zdravotních problémů

3.  Příležitost ke kladení otázek nebo vyjádření jakýchkoliv obav. 

4. Vytvoření terapeutického plánu navrženého pro specifický případ a cíle pacienta.

6. Doporučení jiných služeb, pokud bude zapotřebí.

5. Terapie a pohybová doporučení

1_ POČÁTEČNÍ FÁZE

Počáteční fáze terapeutického plánu je většinou intenzivní a vyžadující pravidelné schůzky, jejichž četnost záleží na kondici, cílech a odezvě pacienta na danou terapii. Tato část je navržena speciálně pro úlevu symptomů hlavního zdravotního problému, stejně tak jako pro podporu cíleného zlepšení zdraví a tělesných funkcí.

VAŠE ZDRAVÍ VE VAŠICH RUKOU
JSME TU PRO VÁS

Pokusíme se udělat vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli zlepšit a udržet vaše zdraví skrz sdílení užitečných typů a informací. Nicméně neléčíme, neuzdravujeme a nepředepisujeme žádné léky. Společnými silami pomůžeme vylepšit vaší kondici a aktivovat tak přirozený potenciál těla uzdravit se samo, a také disponovat lepší tolerancí proti fyzickým a psychickým stresorům.

 

Pamatujte, Vaše zdraví je jen ve vašich rukou.

Stabilizační fáze je založena na méně frekventovaných terapiích a je více závislá na krocích pacienta samotného. Hlavním cílem je  vytvoření udržitelných návyků vedoucím k zdravějšímu životnímu stylu a zvýšení fyzické síly, které společně přispějí k prevenci proti opakování zdravotních problémů.

3_ UDRŽOVACÍ FÁZE
2_ STABILIZAČNÍ FÁZE

Udržovací fáze je navržena s cílem umožnit pacientovi udržet si zdraví a kondici s pomocí nabitých doporučení. Následné chiropraktické terapie jsou doporučovány několikrát ročně podle potřeb a možností klienta.

DSC_9275 (3).jpg

Na základě Vaší kondice a potřeb od nás dostanete doporučení týkající se životních voleb a cvičení, které Vám pomůže vylepšit, stabilizovat a udržet si Vaše zdraví.

Pokud Vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat. Dělá nám radost Vám pomáhat a přivítat vás v Roots na cestě k lepšímu zdraví a větší spokojenosti.