Jak to funguje ?

REZERVACE VAŠÍ PRVNÍ SCHŮZKY S CHIROPRAKTIKEM

Po rezervování termínu obdržíte veškeré informace ohledně vaší úvodní schůzky a vše, co byste měli vědět, pokud se chystáte navštívit chiropraktika poprvé .

Před první schůzkou a úvodní terapií vás poprosíme o vyplnění vstupního formuláře týkajícího se vašeho zdraví a životního stylu.

 

POČÁTEČNÍ VYŠETŘENÍ
(1. schůzka)
JDEME DO HLOUBKY

1. Seznámení s vaší zdravotní historií a životním stylem 

2. Ortopedický a neurologický test

3. Analýza fundamentálního pohybu a postoje

4. Chiropraktická analýza

5. Analýza metabolismu, vaskulárního systému a dýchání

6. Analýza sportovních a jiných specifických činností

Terapie na této prohlídce je závislá na kondici pacienta 

 

V případě potřeby můžete být požádáni o podniknutí dalších kroků k zjištění podrobnějších informací o vašem zdraví. Mezi taková vyšetření patří například rentgen, sken došlapu, sken páteře, krevní testy, test obsahu minerálů v organismu a další.

ZPRÁVA O NÁLEZU
(2. schůzka)

1. Srozumitelné vysvětlení nálezů za pomocí modelů a obrázků.

2. Osvětlení důvodů bolestí, diskomfortu, nebo jiných zdravotních problémů

3.  Příležitost pro zodpovězení vašich otázek a obav. 

4. Vytvoření terapeutického plánu navrženého na míru pro konkrétní potřeby pacienta.

6. Doporučení jiných odborníků, pokud to bude zapotřebí.

5. Terapie a pohybová doporučení

1_ POČÁTEČNÍ FÁZE

Počáteční fáze terapeutického plánu je většinou velmi intenzivní. Vyžaduje pravidelné schůzky, jejichž četnost záleží na kondici, cílech a odezvě pacienta. Tato část je navržena speciálně pro úlevu od akutních projevů, stejně tak jako pro podporu a cíleného zlepšení vaší kondice a tělesných funkcí.

VAŠE ZDRAVÍ VE VAŠICH RUKOU
JSME TU PRO VÁS

Pokusíme se udělat vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli zlepšit a udržet vaše zdraví skrz sdílení užitečných typů a informací. Nicméně neléčíme, neuzdravujeme a nepředepisujeme žádné léky. Společnými silami pomůžeme vylepšit vaší kondici a aktivovat tak přirozený potenciál těla uzdravit se samo, a také disponovat lepší tolerancí proti fyzickým a psychickým stresorům.

 

Pamatujte, Vaše zdraví je jen ve vašich rukou.

Stabilizační fáze je založena na méně frekventovaných terapiích a je více závislá na krocích pacienta samotného. Hlavním cílem je  vytvoření udržitelných návyků vedoucím ke zdravějšímu životnímu stylu a zvýšení fyzické síly, které společně přispějí k prevenci proti opakování zdravotních problémů.

3_ UDRŽOVACÍ FÁZE
2_ STABILIZAČNÍ FÁZE

Udržovací fáze je navržena s cílem umožnit pacientovi udržet si zdraví a kondici za pomocí nabitých zkušeností. Následné chiropraktické terapie jsou doporučovány několikrát ročně podle potřeb a možností klienta.

DSC_9275 (3).jpg

Na základě vaší kondice, zdravotního stavu a individuálních potřeb od nás dostanete doporučení týkající se změn v životosprávě a cvičení, které vám pomohou 

vylepšit, stabilizovat a udržet si vaše zdraví.

Pokud vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat. Těší nás vám pomáhat a přivítat vás v Roots na cestě k lepšímu zdraví a větší spokojenosti.

Zkušenosti našich klientů

Jan Kvita

Roots Health Clinic byla má první zkušenost s chiropraxí. K první návštěvě mě přiměl celostní přístup k problému, který Roots Health popisuje na svých webových stránkách. Skutečnost však předčila má očekávání. Marcin je skutečný profesionál s lidským přístupem a přesahem do životosprávy, pohybu a lékařství. Problém s krčním obratlem byl každou návštěvou lepší a zhruba po měsíci se cítím lépe než za poslední rok, co problémy začaly. Marcina rozhodně doporučuji - ať už při akutním problému, nebo lépe jako prevenci, pokud máte pocit, že něco přestává fungovat, jak má.

Katya M.

A couple of my colleagues (fitness instructors) recommended this clinic following a cycle accident. I've had great results and care from Marcin. My job is physically intense and my regular visits here keep me in top form and keep me working.

I've recommended this practice and Marcin to several of my fitness colleagues and friends too. 

Zuza Lotterová

Dokud jsem nenarazila na Roots Health Clinic, nemela jsem s chiropraxí žádné zkušenosti. Marcin a Ema jsou úžasní. Chiropraxe mi moc pomohla s mými bolestmi hlavy, krku a migrénami, naučila mě porozumět co mému tělu chybí a taky mě naučili cvičení pro celkové posílení těla. Marcin je odborník ve svém oboru.. hned po první návštěvě jsem se cítila skvěle a díky jeho péči je na mém stavu a kondici znát obrovský rozdíl.
Moc děkuju a budu se ráda vracet a doporučovat dál!