Ema Ondráčková

Holistic Nutrition and wellbeing coach, Fundamental movement and yoga instructor 

Ema, původem z Prahy, je pro naslouchání intuice a ráda pečuje. To je také důvodem, proč se rozhodla opustit obor architektury a  proměnit její vášeň pro wellbeing, sebepéči, udržitelný způsob pohybu a stravování, celostní přístup ke zdraví a pomoc ostatním, její profesí.

Po letech pohybových zkušeností a její cestě k řešení vlastních zdravotních problémů, pokračuje s koučováním a sdílením těchto zkušeností v různých ohledech zdravého životního stylu se svými soukrmými klienty.

Ema věří, že ještě více než na tom CO děláme, záleží na tom JAK to děláme, abychom předešli zranění a chronickým problémům, dělali to s potěšením a zároveň udržovali naše zdraví pro dosažení nejlepších výsledků.

V jejím volném čase ráda pracuje na různých projektech, zvedá těžké váhy, cvičí yogu, prochází se v přírodě nebo na trzích, čte o výživě, a především, pečuje a vaří pro své nejbližší.

Qualifikace:

2018: Yin and Yang Yoga teaching course, Bali, Lembongan, Indonesia

 

2019: DNS practitioner course level A, London, UK

 

2019: Buteyko Method International, Cambridge, UK

2019: Holistic and sports nutrition coach, Cambridge, UK

 

 2 roky zkušeností s Movement, body strength and performance inspired by Ido Portal under Jon Nicolson, Original Gym in Cambridge

v této době: Ema pracuje s klienty především na vylepšení metabolismu, funkce hormonů, plodnosti, zažívání, vztahu k jídlu a odolnosti vůči stresu. Koučing se zaměřuje hlavně na zdravý životní styl, výživu, stres manažment, vhodný pohyb a způsob dýchání.

Sama stále pokračuje se vzděláním v oblasti výživy a zdravého životního stylu.